NELER YAPIYORUZ?

Mirsolar Enerji Sanayi ve Ticaret AŞ olarak hizmetlerimizi müşterimizin ihtiyaçlarına ve vizyonuna göre özelleştirmeye büyük gayret gösteriyoruz. Profesyonel ekip üyelerimiz her türlü hizmeti sunmaktadır. Aklınızda bir fikir varsa lütfen iletişime geçin, hayata geçirmek için elimizden geleni yapacağız.

DİZAYN

Şirketimiz güneş enerjisi konusunda yatırım danışmanlığı hizmeti vermektedir. Talebiniz doğrultusunda projeniz oluşturularak, yapılacak çalışmalar ışığında ihtiyacınızı en verimli ve tasarruflu şekilde karşılayacak sistem tasarlanmaktadır. Gerçekleştirilen bu fizibilite çalışması sonucu böyle bir yatırım öncesinde aklınıza takılan her türlü teknik ve idari sorulara doğru cevapları bulabilirsiniz.

ÜRETİM

Ülkemizde son yıllarda yaygınlaşmakta olan güneş enerji santralleri yenilenebilir enerji kaynaklarının en önemlilerindedir. GES tesislerinde enerjinin üretiminden yük merkezlerine aktarılması aşamasına kadar elektriksel bölümlerin standartlara ve işletme koşullarına uygun olarak devreye alınması işletmenin sorunsuz yapılabilmesi ve devamlılığı açısından oldukça önemlidir.
Birçok GES tesisinin devreye alınmasını tamamlayan tecrübeli ve deneyimli uzman kadromuz GES Tesislerine ait tüm elektriksel alanlarda hizmet vermektedir. Üretilen enerjinin kalitesinin ölçülmesi ve şebekeye verdiği zararların ortadan kaldırılması için, GES tesislerinde mevzuatta bulunan testler ve ölçümler yapılmaktadır.

FİYAT TEKLİFİ

Projenize uygun panel seçiminizi yaparak fiyat teklifi için başvuru yapabilirsiniz. Projenize uygun fiyatlandırma yapılıp en yakın zamanda sizinle iletişime geçilecektir. Faturanızı güneşe kesin, elektriğinizi bedavaya getirin.

 

TEKLİF ALIN

Fiyat teklifleriniz için ulaşabilirsiniz.

 

Yakındaki Etkinlikler

 • MÜSİAD EXPO
  Thu, Nov 19
  Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi
  Nov 19, 2020, 9:00 AM – Nov 21, 2020, 6:00 PM
  Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Cumhuriyet Mah Eski, Cumhuriyet, Hadımköy Yolu Cd No:9 D:1, 34500 Büyükçekmece/İstanbul, Türkiye
  İstanbul TÜYAP Fuar Merkezinde yapılacak olan Müsiad Expo fuarına katılım sağlanacaktır.
 • EIF FUARI
  Fri, Nov 06
  Ankara implant
  Nov 06, 2020, 9:00 AM – Nov 08, 2020, 6:00 PM
  Ankara implant, Söğütözü, Söğütözü Cd. No:1, 06510 Çankaya/Ankara, Türkiye
  Ankara Congresiumda yapılacak olan EIF fuarına ziyaretçi olarak katılım sağlanacaktır.
 • SOLAREX FUARI
  Thu, Sep 03
  İstanbul Fuar Merkezi
  Sep 03, 2020, 9:00 AM – Sep 05, 2020, 7:00 PM
  İstanbul Fuar Merkezi, Yeşilköy, İstanbul Fuar Mrk., Bakırköy/İstanbul, Türkiye
  İstanbul Fuar Merkezinde yapılacak olan Solarex fuarına katılım sağlanacaktır.