Faaliyetler

Neler yapıyoruz?

Mirsolar Enerji olarak; gelişen ve değişen dünyanın enerji ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, son teknoloji endüstri 4.0 üretim hattımızla, yenilenebilir enerji sektöründe ülke ekonomimize katkı sağlayıp, enerji sektöründe isminden sıkça söz ettiren bir şirket olma yolunda hızla ilerliyoruz. Müşterilerimizin maksimum memnuniyetini hedefliyor, çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

Üretim

Ülkemizde son yıllarda yaygınlaşmakta olan güneş enerji santralleri yenilenebilir enerji kaynaklarının en önemlilerindedir. GES tesislerinde enerjinin üretiminden yük merkezlerine aktarılması aşamasına kadar elektriksel bölümlerin standartlara ve işletme koşullarına uygun olarak devreye alınması işletmenin sorunsuz yapılabilmesi ve devamlılığı açısından oldukça önemlidir.
Yüksek kalite standartlarında ürettiğimiz güneş panelleri, birçok Güneş Enerji Santralinde elektrik üretimi yapmaktadır. 

4
mirsolar-arge

AR-GE

Sürekli güncellenen güneş enerjisi teknolojilerini yakından takip eden Mirsolar Enerji, yeni teknolojileri kendi bünyesinde bulunan AR-GE mühendisleriyle geliştirerek üretim hattımıza entegre etmektedir. Farklı teknolojileri uygulamada başarılı bir yol izleyen AR-GE takımı aynı zamanda yeni teknolojilere öncülük ederek, teknoloji ihracatına başlamak için var gücüyle çalışmaktadır. Sadece üretici kimliğiyle sınırlı kalmayıp, aynı zamanda yenilikçi kimliğiyle yeni trendleri en yakından takip etmek, ileri görüşlülüğümüzün bir gerekliliğidir.

Fiyat teklifi

Projenize uygun panel seçiminizi yaparak fiyat teklifi için başvuru yapabilirsiniz. Projenize uygun fiyatlandırma yapılıp en yakın zamanda sizinle iletişime geçilecektir. Faturanızı güneşe kesin, elektriğinizi bedavaya getirin.

3
Scroll to Top
Scroll to Top